Hlas Emmy za vás vybaví väčšinu hovorov

Čo s pacientmi, ktorí aj po zavedení Emmy stále volajú? Nainštalujte doplnkového asistenta Hlas Emmy, ktorý vybaví ich hovory. Do ordinácie prepojí len urgentné hovory, ostatné požiadavky sám zadá do Emmy.

Prečo využiť Hlas Emmy?

Keď nasadíte softvér Emmy, výrazne znížite počet prichádzajúcich hovorov. Väčšina pacientov začne svoje požiadavky zadávať cez aplikáciu pre pacientov priamo do Emmy. Avšak zvyšok bude stále volať vám. Práve s týmito hovormi vám pomôže Hlas Emmy, voicebot (hlasový asistent/robot), ktorý funguje na princípe umelej inteligencie.

Ako funguje Hlas Emmy?

Keď vám pacient zavolá, hovor prijme práve hlasový asistent. Spýta sa pacienta, čo potrebuje a nechá si od neho nadiktovať identifikačné údaje, pokiaľ ho nespozná podľa čísla volajúceho. Z hovoru pripraví doslovný prepis, ktorý zadá do Emmy ako novú požiadavku. Len ak je hovor urgentný, prepojí ho do ordinácie.

Pre pacientov je vybavenie požiadavky cez Hlas Emmy veľmi jednoduché, pretože nemusia vyberať voľby ako vo virtuálnej ústredni, ale hovor je vedený prirodzeným spôsobom. Takmer rovnako, ako keby ste sa rozprávali s živým človekom.

Ako Hlas Emmy pomáha u MUDr. Youngovej

"Po prvom mesiaci fungovania Hlas Emmy spracoval priemerne 46 prichádzajúcich hovorov za deň. Iba 5 pacientov uviedlo, že sa jedná o urgentný hovor a hlasový asistent ich spojil priamo so sestrou. Takže Hlas Emmy denne vybavil 41 neurgentných hovorov, ktoré by inak musela riešiť sestra. Tá má vďaka tomu čas na odbornú prácu."

MUDr. Adriana Youngová,
praktická lekárka v Prahe

Ako Hlas Emmy pomáha u MUDr. Schwarze

„Od sestier a lekárov, ktorí k nám chodia na prax, počúvam, že také ticho u doktora nikdy nezažili. Hlas Emmy nám denne prepája len 1–2 akútne hovory, zvyšné požiadavky prepíše do dekurzu.

Na základe prepisu potom pacientom volám späť a poskytujem im diaľkovú konzultáciu. Ak denne urobíte 10 takých konzultácií za 7€, mesačne zarobíte aj 1400€. Takže Hlas Emmy si na seba zarobí a navyše výrazne uľaví sestrám, ktoré by inak telefóny museli zdvíhať.”

MUDr. Rodion Schwarz
Praktický lekár v obci Veľké Přílepy

V čom sa líši Hlas Emmy od ostatných hlasových asistentov

Hlas Emmy je súčasťou komplexného systému na spracovanie požiadaviek pacientov. Textový prepis rozhovoru ihneď odovzdá do softvéru Emmy ako novú požiadavku a určí mu klinickú prioritu.

Vďaka tomu vám - na rozdiel od ostatných hlasových asistentov - hlas Emmy ušetrí veľa práce s vyhodnocovaním a prepisovaním nahrávok.

Vyskúšajte si Hlas Emmy

Zavolajte Hlasu Emmy s fiktívnou požiadavkou a otestujte, ako hlasový asistent funguje. Z hovoru vám okamžite spracuje prepis.

Aké výhody má Hlas Emmy

Koniec prepisovania

Hlas Emmy vyhotoví transkript hovoru a pacientovu požiadavku ihneď prenesie do Emmy. Ušetrí vám tým množstvo času stráveného telefonovaním a písaním poznámok.

Získate pokoj na prácu a čas na pacientov

Do ordinácie prepojí len telefóny od pacientov s akútnymi ťažkosťami. Tým získate čas na nerušenú starostlivosť o pacienta, ktorý sedí pred vami.

Hovorí a reaguje ako človek

Vďaka pohotovým reakciám hlasového asistenta niektorí pacienti ani nespoznajú, že hovoria s robotom.

Dvíha telefóny ako o život

Pacienti už nemusia čakať na linke. Voicebot telefón zdvihne okamžite a vybaví mnoho paralelných hovorov naraz.

Bez registrácie

Pacienti sa nemusia nikam registrovať, len volajú ako vždy.

Nehľadáte ďalšiu sestru či telefonistku

Emmy za zlomok ceny zastane prácu sestry na polovičnom úväzku.

icon skupina

Koľko Hlas Emmy stojí?

Hlas Emmy stojí pevnú čiastku 99 € za mesiac (vr. DPH).

Táto čiastka platí do 700 spracovaných minút za mesiac, čo stačí aj pre väčšiu ordináciu.

Nie sú žiadne zriaďovacie poplakty, po rozhodnutí vyskúšať Hlas Emmy ordinácie vždy zaplatí akurát jeden mesačný paušál.

Často kladené otázky

Ako funguje nasadenie Hlasu Emmy?
Na počiatočné nastavenie Hlasu Emmy stačí iba presmerovať existujúce telefónne linky. Je to ľahké - všetko vyriešite sami, alebo maximálne pomocou jedného telefonátu na operátora. Poradíme vám, ako na to..

Pokiaľ sa rozhodnete Hlas Emmy využívať dlhodobo alebo máte špeciálne požiadavky na jeho prevádzku, ponúkneme vám virtuálnu ústredňu. Aj napriek vyšším zriaďovacím nákladom je pri dlhodobom použití lacnejšia na prevádzku.

Môžem Hlas Emmy využívať iba časť dňa?
Áno. Ordinácia určuje časy, kedy sa prehráva správa v zmysle "Teraz neordinujeme", kedy pacienti sa môžu dovolať normálne a kedy Hlas Emmy je v prevádzke.

Môžem Hlas Emmy využívať samostatne?
Hlas Emmy je špeciálne vyvinutý a optimalizovaný na použitie so softvérom Emmy, preto ho nedodávame samostatne, možno ho však kombinovať s tarifou Základ a tak najlacnejšia dostupná kombinácia stojí 148 €/mesiac vr. DPH. Viac sa o softvéri Emmy dočítate tu.

Ako prijímam urgentné hovory z Hlasu Emmy?
Je potrebné mať druhé telefónne číslo – buď mobilné, alebo na pevnej linke – kam sa z Hlasu Emmy presmerujú hovory späť do ordinácie. Toto telefónne číslo neuvidia pacienti, ani ho nemusia poznať. Rovnaký postup platí aj pre hovory od partnerov, ako sú lekári, lekárne, laboratóriá či poisťovne. K dispozícii sú tiež rôzne možnosti nastavenia virtuálnej ústredne na tieto účely.

Ako dlho trvá nasadenie softvéru Emmy?
Pokiaľ sa rozhodnete, že Emmy chcete, systém vám na diaľku nasadíme približne za hodinu, vrátane Hlasu Emmy.

Čo presne znamená 'spracovaná minúta' v našich tarifách Hlas Emmy?
Jedna 'spracovaná minúta' zodpovedá minúte interaktívneho hovoru medzi volajúcim a Hlasom Emmy. Úvodná hláška pred hovorom sa počíta ako 1/6 interaktívnej minúty. Všetky hovory a hlášky sa účtujú po 15 sekundách. Napríklad v rámci štandardnej tarify môže ordinácia využiť 600 interaktívnych minút a 600 minút úvodných hlášok (600 = 100 zvyšných minút x 6).

Chcete vedieť viac o tom, ako vám Emmy pomôže v ordinácii?

Dohodnite si s nami nezáväznú online ukážku. Predstavíme vám Emmy a zodpovieme všetky vaše otázky.

Kontaktný formulár

Zpráva byla úspěšně odeslána. Ozveme se vám co nejdříve. Děkujeme
Je nám lto, ale něco se pokazilo.
Zkontrolujte si prosím vyplněné údaje a zkuste formulář odeslat znovu.

MUDr. Ondřej Sobotka

Zakladateľ a vedúci lekár Emmy

Tim Young

Zakladateľ a CEO